Nejnovější fotografie z nového stadionu AFC Wimbledonu

, přičemž pro nás, abychom si v tuto chvíli mohli užít žádné hry, jsme věřili, že by bylo skvělé načasování, které vám ukáže aktuální fotografie z Pluw Lane; což skončilo jako nový dům AFC Wimbledon koncem tohoto roku.

Dobrý vývoj se i nadále provádí v místě stadionu Plow Lane Stadium, přičemž hřiště je i nadále položena, střecha je zapnutá (kromě několika konečných panelů) a také přízemí bylo nyní obloženo.

Joe Palmer, generální ředitel, uvedl v klubovém prohlášení:

Spousta z vás přirozeně chce pochopit, co se děje s novým stadionem – a kdy budeme nakonec moci vstoupit do Pluhu. Nové potíže, se kterými se zabýváme jako národ při manipulaci s Covid-19, naznačuje, že je mnohem obtížnější definitivně odpovědět.

V našem stavu stále postupuje stavební práce v našem novém domově a dodržují vládní podporu týkající se širší hodnoty pokračujících stavebních prací, pokud jsou prováděny v souladu s pokyny pro sociální distancování kdekoli.

Střešní kryt je dokončen a obložení bylo dokončeno pro přízemí. Nadace hřiště jsou dobře na místě a musí být zcela připraveny do července, jak je plánováno. Pracovní postup však pochopitelně zpomalil z mnoha důvodů.

Za prvé, pokyny pro sociální distancování na pracovišti, které jsou přísně dodržovány, naznačují, že na místě pracuje méně operátorů na konkrétních úkolech. Za druhé, naši konstruktéři, Buckinghamská skupina, silně závisí na subdodavatelích, jakož i na dodávkách základních stavebních materiálů, jakož i tito byli silně ovlivněni, když se sami pomalu.

Pokud jde o financování dokončeného sestavení stadionu, i když to zůstává náročné, jsme v pokročilých diskusích s věřitelem a v blízké budoucnosti poskytneme samostatnou aktualizaci. Naše datum dokončení bylo revidováno tak, aby odpovídalo těmto aspektům, stejně jako nyní se podíváme na 23. října – což bylo naše původní datum dokončení. Uvádím „dívat se na“, protože prostě nejsem v prostředí, který poskytuje, a to, zatímco tolik zůstává neznámé a to samozřejmě naznačuje, že se toto datum může ještě navíc změnit.

Pokrok pokračuje v rychlosti v místě pluhového pruhu, přičemž je položena rozteč, zastřešení je zapnutá a přízemí bylo obloženo. Obrázek, zdvořilost: AFC Wimbledon

Nick Marshall, ředitel KSS, řekl:

Fotbal nemusí být domě na několik měsíců, ale skupina KSS Style Group je opravdu potěšena, že podporovala Buckingham Group Contracting Ltd s úplným přepracováním a zásilkou této orientační práce pro Dons.

Díváme se dopředu na dokončení práce brzy a doufáme, že Argentinská fotbalová reprezentace Dres jsme poskytli klubu, závisí na něm, a také fanoušci, na které je třeba potěšit.

Zobrazit celou galerii obrázků z nového stadionového webu AFC Wimbledon AFC Wimbledon, včetně zprávy, která se drží Cruz Azul Dres mimo hřiště, na internetu: afcwimbledon.co.uk

Obrázky, zdvořilost: AFC Wimbledon

#efl #SkyBetleagueOne #Football #stadia #stadium #stadiums #SportsBiz

KSS bude jedním z těch, kteří poskytují aktualizace nedávných, organizovaných a navrhovaných sportovních pracovních míst během ALSD na celém světě-přední evropská akce pro sektor prémiového sektoru a pohostinství, která se koná na stadionu Anfield Football Club v Liverpoolu ve 12.-13. října-včetně poskytování podrobností o Anfield’s’s Anfield’s Nový primární stát společně s agenty na vysoké úrovni z klubu, Legends a také 20.20 Ltd. Seminář se podívá přesně na to, jak zvýšit zisky novými sestavy, výplně a rozšíření služeb, kromě toho, jak přesně kompa Ztracené zisky kvůli Covid-19.

Třetí vydání této AS Roma Dres hlavní akce bude také fungovat výstavní sál představující současné produkty, služby i řešení, plus zákulisní výlety nejen na stadionu Anfield Stadium, avšak také také také Goodison Park Everton Football Club i stejně M&S Bank Arena, kromě mnoha sítí, zajišťuje optimalizované šance na sdílení znalostí i podnikání.

#AlsDinetional – Evropská přední akce pro sektor prémiového sektoru a pohostinství

#Alsd – vedení trhu s prémiovým sedadlem za posledních 30 let

#SportsvenueBiz

#SportsvenueBusiness – Přední platforma pro tržní zprávy, zhlédnutí a vývoj

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.