FIFA oznamuje Arenafoods jako veřejný koncesionář F&B za rok 2018 FIFA World Cup a FIFA Confederations Cup 2017

FIFA potvrdila, že společnost se sídlem v Moskvě, Arenafoods Catering, byla vybrána jako veřejný potravinový a nápojový koncesionář pro 2018 FIFA World Cup Rusko ™ a FIFA Confederations Cup Russia 2017.

Arenafoods byl vybrán na základě mezinárodního procesu veřejného výběrového řízení, který zahrnoval podání 15 potravin a nápojových společností se sídlem v Rusku. Projekt bude jednou z nejsložitějších operací F&B v Rusku a východní Evropě, včetně přibližně 400 koncesí nebo mnohem více než 2 200 bodů na 12 místech a vytvoří asi 8 000 pozic zaměstnanců pro 2018 FIFA Světový pohár Rusko ™, a asi 86 ústupků a až 3 000 zaměstnanců na poháru FIFA Confederations, které se konalo letos v červnu/červenci.

Arenafoods Catering patří do skupiny Shokoladnitsa, která byla založena v roce 1994 a je jedním z největších provozovatelů potravin a nápojů v Rusku, zaměstnává mnohem více než 30 000 lidí a provozuje mnohem více než 920 potravin a Argentinská fotbalová reprezentace Dres nápojových prodejen. V současné době má exkluzivní práva na stravování na stadionu Spartak Stadium, jednom z míst FIFA World Cup ™ 2018.

Komerční ředitel FIFA, Philippe Le Floc’h, řekl:

Pro FIFA a místní organizační výbor je životně důležitý zážitek z fotbalových fanoušků na světové úrovni. Nejvyšší kvalitní program potravin a nápojů je klíčovou součástí zážitku z stadionu a jsme nadšeni, že máme takového spolehlivého partnera v Arenafoods, který tuto službu poskytne. Velikost a rozsah veřejného programu potravin a nápojů pro 2018 FIFA World Cup ™ a FIFA Confederations Cup 2017 je významná a jsme si jisti, že Arenafoods dodá zajímavé menu a Fotbal Dres doručí úspěšnou operaci fotbalovým fanouškům z celého světa.

Vlad Reuv, generální ředitel společnosti Arenafoods, řekl:

Je nám ctí, že jsme byli vybráni společností FIFA, abychom spravovali program koncesivního a nápoje pro 2018 FIFA Světový pohár Rusko ™ a FIFA Confederations Cup Russia 2017. Nyní se těšíme na spolupráci s FIFA a místním organizačním výborem na páku Naše zkušenosti, rozsah a odbornost přinést odborně vytvořené kulinářské zkušenosti pro fotbalové fanoušky, kteří se účastní zápasů.

Program FIFA Public Food and Beverage ConcesionAire bude zodpovědný za dohled nad stravováním F&B pro obecné držitele veřejných vstupenek pro oba turnaje. Proces výběrového řízení se zaměřil na zajištění toho, aby vybraná firma dodal prémiové produkty mezinárodní a místní chuti na všech místech. Nabídka bude uspokojit mezinárodní diváky, ale nabídne také normální ruské jídlo, jako je Kulebyaka (standardní ruský koláč).

Fanoušci mohou požádat o vstupenky na pohár FIFA Confederations Cup na FIFA.com/tickets. Na obou akcích bude veřejnosti k dispozici téměř 3 miliony vstupenek na zápasy na dvanácti stadionech FIFA World Cup a asi 780 000 vstupenek na zápasy na čtyřech místech Confederations Cup FIFA. Program také poskytne momentální zaměstnání pro tisíce místních ruských pracovníků v jedenácti Stade Rennais FC Dres hostitelských městech.

Na 2014 FIFA World Cup ™ v Brazílii bylo pro brazilské pracovníky na veřejných koncesních stáncích vytvořeno mnohem více než 9 000 momentálních pracovních míst s více než 3,1 miliony potravinářských a nápojových transakcí na stadionech v průběhu soutěže.

Zdroj a image, zdvořilost: FIFA.com

#Sportsvenuebusiness

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.