Eugene a také Springfield v Oregonu, kteří pořádali závodní procházku a maraton na mistrovství světa

Marathon a závodní procházky během mistrovství světa v atletice Oregon22, se budou konat v Eugene i Springfieldu v Oregonu. Obvod stadionu Autzen na University of Oregon bude sloužit jako centrum pro začátek a povrch událostí, než program vezme účastníky v programu kolem měst, které budou určeny.

Úplný rozvrh

Chcete -li vidět celou rutinu akcí na mistrovstvích světa v atletice Oregon22, klikněte sem.

Regionální organizační výbor spolupracuje s Eugene Marathon na založení silničního programu, který umožní sportovcům, divákům i digitálním fanouškům „sdílet slávu Oregonu a historii trati i v této komunitě“.

“Jsme nadšeni, že budeme mít možnost zvládnout příští léto silniční akce WCH Oregon22,” řekl ředitel závodu Eugene Marathon a manažer programu Oregon22 Road Events Ian Dobson. “Na těchto silnicích běžíme každý den a věříme, že předvádíme naše mimořádné čtvrti světu, zatímco také inspirujeme naše vlastní běžecké sousedství tím, že jim přineseme nejlepší sportovce na světě, je šance na rozdíl od jakéhokoli jiného.”

Dámské i pánské závody s 20 kilometry budou představeny, 15. července Íránská fotbalová reprezentace Dres 2022, první den Kanadská fotbalová reprezentace Dres soutěže. Jediným ranním Vissel Kobe Dres zasedáním 8. dne bude závod pro 35 kilometrů žen, úplně první svého druhu v seriálu mistrovství světa. Poslední den WCH Oregon22 se otevře s mužskými 35 kilometrovými závody. Všechny události Race Walk budou prováděny na 1 kilometrovém smyčkovém programu poblíž stadionu Autzen.

Pánský maraton se bude konat třetí den soutěže. Ženský maratón bude držen v souladu s ranním. Oba mužský i ženský maratónský program bude s Eugene i Springfieldem, který krouží s Eugene a Springfield.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.