Houston pořádat mistrovství světa stolního tenisu v listopadu 2021

rok poté, co pandemie Club America Dres Covid-19 zpozdila mistrovství světa v stolním tenisu ITTF, region Harris-Houston Sports Authority odhalil, že uspořádá akci 23.-29. listopadu listopadu 23. listopadu v listopadu 23. listopadu listopadu 23. listopadu listopadu 23.-29. listopadu , 2021, v Kongresovém centru George R. Brown. Bude to poprvé, kdy Spojené státy uspořádaly turnaj.

Přeplánovanou událost se Southampton FC Dres bude shodovat s a oslaví 50. výročí diplomatického cíle mezi Spojenými státy i Čínou, která byla označována jako „ping pong diplomacie“.

Akce je v současné době organizována bez diváků a bude pro účastníky dodržovat přísné protokoly COVID-19. Všechny události se budou konat v Kongresovém centru, přičemž finále představuje v divadle Valného shromáždění v místě.

„Jaká mnohem lepší metoda pro předvedení sportu stolního tenisu než držení mistrovství světa ITTF; Nemohli jsme být mnohem více nadšení, “uvedl region Harris – generální ředitel Houston Sports Authority Janis Burke. „Bude to zvláštní týden pro všechny, kde se zahrnují součástí jednoho historického okamžiku a oslavují druhého. Jaká pozoruhodná metoda pro představení mnohem více hráčů sportu. “

Mistrovství ITTF bude jednou z mnoha celosvětových akcí pořádaných ve Spojených státech ve vedení na olympijské letní hry 2028 v Los Angeles.

“Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s americkým stolním tenisem i s regionem Harris – Houston Sports Authority, abychom poprvé přivítali mistrovství světa v stolních tenisech ve Spojených státech,” uvedla Susanne Lyonsová, předsedkyně olympijských a paralympic Spojených států Spojených států Spojených států Spojených států Olympic & Paralympic Představenstvo výboru. „USOPC bude spolupracovat s organizátory na oslavě konkurentů i konkurence a také nabídnout požadovanou logistickou podporu pro všechny účastníky.“

Před padesáti lety hrál americký stolní tenisový tým na výstavě, která navázala nové diplomatické vztahy mezi příslušnými vůdci zemí. Akce uvolnila diplomatické napětí, což umožnilo tehdejšímu prezidentovi Richardu Nixonovi vidět Peking v roce 1972.

“Jsme rádi, že mistrovství světa v stolním tenisu se konají v Houstonu,” uvedla Virginia Sung, generální ředitelka USA Table Tennis. “Nejenže to bude znamenat poprvé, kdy USA hostily, ale 50. výročí diplomacie ping pongů přidává další vrstvu významnosti.” Když budeme mít šanci oslavit náš vynikající celosvětový sport v duchu inkluze a prokázat náš sdílený Chorvatská fotbalová reprezentace Dres smysl pro lidstvo, když se díváme do budoucnosti. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.