USOC oznamuje založení Komise pro zásnubní komisi pro sportovce a NGB

Olympijský výbor Spojených států oznámil založení komise pro sportovce a NGB, které bude předsedat prezident AC Milan Dres WNBA Lisa Borders. Skupina posoudí strukturu americké Leeds United Dres olympijské a paralympijské komunity, což konkrétně vyhodnotí, jak USOC komunikuje s a dohlíží na 49 NGB a jak se může lépe zapojit do sportovců, kterým slouží.

„Bezpečnost sportovců má pro naši komunitu nejvyšší význam a Komise pro sportovce a NGB nabídne zásadní analýzu naší současné techniky správy, která nám pomůže kolektivně zlepšit naše záruky,“ uvedla úřadující generální ředitelka Usoc Susanne Lyons. “Měli bychom zaručit, že vykonáváme správnou úroveň autority při vytváření politik ochrany sportovců a ujistíme se, že jsou přísně dodržováni.”

Pracovní skupina je v současné době osídlena, ale bude se skládat z Montpellier HSC Dres nejméně sedmi členů, včetně sportovce, NGB a nezávislé zastoupení správní rady a jednotlivců s odborností správy v příslušných organizacích. Vedení skupiny jsou Borders, který má mnohem více než 25 let zkušeností v oblasti provozu, marketingu, vlády a veřejné služby. Předtím, než byl v roce 2016 jmenován prezidentem WNBA, sloužil Borders jako místopředseda Atlanty a prezident městské rady v Atlantě; Předseda nadace Coca-Cola; a místopředseda globálních komunitních záležitostí ve společnosti Coca-Cola.

“Jsem dychtivý zapojit se do tohoto procesu s nadějí na pomoc americké sportovní komunitě při vypršení této krize silnější a ještě více se vyvíjel,” řekl Borders. „Sportovci všech věkových skupin a úrovní schopností si zaslouží bezpečné prostředí, ve kterém mohou trénovat a soutěžit. Akce, které se přijímají nyní a v budoucnu, by měly pomoci zaručit, že sportovní účast ponechává pozitivní dědictví pro miliony sportovců v naší zemi. “

Očekává se, že pracovní skupina bude plně vytvořena koncem tohoto měsíce a bude vydat řadu doporučení, která budou implementována v nadcházejících měsících.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Vytisknout
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.