Coventry City a University of Warwick odhalují New Sky Blues Stadium Plans

Coventry City Football Club a University of Warwick začaly plánování partnerství, které by vidělo univerzitní pozemek do klubu pro pokrok v rozvoji Nový stadion, čímž produkuje nový dům pro fotbalový klub s jednoduchým přístupem k zisku pro fanoušky žijící ve městě Coventry.

Přestože přesné místo ještě musí být dohodnuto, jeho blízkost by byla v oblasti zemědělské oblasti University of Warwick na své základní škole na jihozápadním okraji Coventry.

Klub Skybet League One-který byl 9. června 2020 ověřen jako šampióni League One, stejně Australská fotbalová reprezentace Dres jako výsledkem bude zahájena sezóna 2020/21 zpět na šampionátu SkyBet-bude vlastnit a bude zcela odpovědná za zcela odpovědná výdaje na stadion a jeho provoz; Stejně tak Coventry City Football Club získá všechny zisky stadionu, které generuje.

Klub univerzity i Anglická fotbalová liga (EFL) Club vokáli, že jsou věnováni vizionářskému stadionu šetrnému k životnímu prostředí, pokud jde o materiály, energii, hluk, budování a přístup k programu.

Obě oslavy rovněž specifikovaly, že si představují obhájci, kteří přicházejí na stadion s novou Leeds United Dres stanici Light Rail na zemi běžící spolu s novou odkazovací cestou. Bude to vyžadovat značnou diskusi i partnerství se všemi okolními regionálními úřady, Integrovaným regionálním úřadem West Midlands a LEP, aby se zajistilo, že financování a podpora existuje pro poskytování této infrastruktury.

Coventry City Football Club a univerzita si přáli, aby si lidé co nejdříve uvědomili tento zajímavý nový pokrok a doufali, že přitom připraví metodu pro mnoho diskusí potřebných s různými partnery při vývoji tohoto projektu.

Klub i univerzita neočekávají, že budou problematizovat jakýkoli typ navíc společných prohlášení o tomto úsilí, dokud nebude sdílena značná zpráva.

Dějiny
Sky Blues hrál svou vůbec první hru na svém tehdejším zbrusu novém stadionu, Ricoh Arena, v roce 2003. Původně se vyvinula jako náhrada za jejich Highfield Road Ground, stadion byl nejprve a provozoval arénu Coventry omezený ( ACL), s Coventry City jako nájemci. ACL byla společně Coventry City Council a Charity Higgs.

Po zdlouhavém konfliktu Arsenal FC Dres pronájmu mezi Coventry City a ACL opustil fotbalový klub v roce 2013 Ricoh Arena; Hrají své domácí zápasy na stadionu Sixfields Stadium na Northampton Town více než rok před návratem do Ricoh v září 2014. Během dvou měsíců byli oba akcionáři v ACL dostali Premiership Rugby Club Wasps, který se přemístil na stadion z jejich předchozího důvodu, Adams, Adams Park v High Wycombe.

Navíc konflikt s WASP před sezónou 2019/20 viděl Coventry City odpustit Ricoh na neurčito, čímž se vyrábí výhradní nájemníky.

Zdvořilost: Wasps.co.uk

V prohlášení zveřejněném na webové stránce klubu 24. července Wasps řekl:

Jsme naprosto šokováni a hluboce nespokojeni, že majitelé Coventry City učinili toto rozhodnutí, když jsme byli nesmírně blízko k dosažení průmyslové smlouvy na dohodu. Na úrovni správy jsme pořádali pozitivní i konstruktivní rozhovory s fotbalovým klubem několik měsíců a obě strany věřily, že mají proveditelný plán, který byl skvělý pro všechny, stejně jako by viděl Coventry City zpět v Ricoh. Nepotřebovali jsme fotbalový klub nebo jeho majitelé, aby naznačovali jakýkoli druh odškodnění kolem právního kroku nad arénou Ricoh, a také pevně věří, že jsme tuto nabídku učinili co nejvíce přitažlivější.

My, stejně jako všichni ostatní, věříme, že fotbalový klub musí hrát své domácí hry ve městě, které nese jeho jméno, a jeho rozhodnutí o výběru zůstat v Birminghamu je ztracená šance v obrovském měřítku. Zpráva, že CCFC spolupracuje ve spolupráci s University of Warwick na výrobě vlastního stadionu, nebyla nám sdělena, dokud nebyla veřejně propuštěna, ale nadále jsme se snažili uvést jednání k úspěšné závěrečné myšlence a věřili jsme, že to bylo pouzdro.

Bohužel, pozdní rozhodnutí společnosti Coventry City dnes přineslo v dohledné budoucnosti současná jednání. Nebyli jsme si vědomi, že klub bude dnes večer učinit prohlášení a budeme velmi pečlivě hledat aspekty toho, co tvrdili, a také se může v příštích několika dnech potenciálně vyjádřit.

Zdroj a snímky: ccfc.co.uk

#EFL #FootballClub #pusb #SkyBetchampionship #Sportsbiz #SportSindustry #SportsVenues

Edice ALSD Worldwide 2020 – přední evropská událost pro sektor prémiového a sportovního pohostinství se zaměřením na zvyšování zisků pomocí nových sestav, Renovationull

Leave a Reply

Your email address will not be published.