Golfový podcast: Překonávání Pitch YIPS

Dr. Patrick Cohn, profesionál v golfové psychologii a autor CD programu „Golfer’s Mental Edge“, učí amatérské expertní golfisty přesně, jak vylepšit jejich mentální hru golfu.

V tomto týdnu golfové psychologické relace, Mental Game of Golf Professional a autor mentální hry golfu, Dr. Cohn, pomáhá golfovému hráči s uvedením a štěpkem.

*Stáhněte si podcast Golf Psychology #135 (kliknutím pravým tlačítkem a „Uložit jako“ do vašeho Argentinská fotbalová reprezentace Dres počítače)

Přihlaste se k odběru podcastu golfové psychologie pomocí iTunes

*Získejte bezplatnou zprávu o důvěře golfu, abyste zvýšili své rutiny Preshot.

*Dozvíte se mnohem více o golfových psychologických programech Dr. Cohna.

*Podívejte se na CD Golfer’s Mental Edge a program sešitu.

Naučte se osvědčené metody s důvěrou!

Zažíváte z zranitelné sebeúcty po zmeškaných zásahech, hraní s přísnými nebo vysokými očekáváními, Mexická fotbalová reprezentace Dres která podkopávají důvěru nebo neschopnost hrát volně a kopnou zpět na hřišti?

Pokud zažijete nedostatek zaměření, nízké sebeúcty nebo jiných výzev duševních her na hřišti, nemůžete dosáhnout svého skutečného golfového potenciálu…

Úspěšní golfisté přesně objevili, jak dělat s maximální důvěrou v konkurenci, a proto jsme založili sešit Golfer’s Celta de Vigo Dres Mental Edge a program CD, abychom vám to pomohli!

Program Golfer Mental Edge zahrnuje top 8 top 8 mentálních tréninkových sezení, které dělám se svými osobními stážisty, aby jim pomohl zlepšit jejich mentální hru a zlepšit konzistenci na kurzu.

Program Golfer Mental Edge zahrnuje 8 CD zvyšujících důvěru, zvukové nahrávky MP3 a také sešit Golfer Golfer Golfer.

Golfing’s Mental Edge: 8týdenní plán pro maximální důvěru

Co říkají stážisté?
“Mentální stránka je cokoli v golfu – schopnost vidět váš výstřel nebo linii a také záviset na tom, že můžete zasáhnout tento výstřel nebo putt.” Dr. Cohn mi pomohl záviset na mé hře a také na tah. “
~ Frank Lickliter, PGA Tour, vítěz Nike Exkurze

“Moje úroveň důvěry nebyla nikdy vyšší!” Nemohu vám přesně říct, jak jasně jsem byl schopen uvěřit ve všech čtyřech kolech prohlídky. Základní herní plán, který jsi mi poskytl, mě opravdu soustředil. Moje úroveň důvěry nebyla během turnaje nikdy vyšší. Bez ohledu na to, jak velký tlak byl, byl jsem schopen zvládnout své myšlenky i popravovat. Řekněte vám, Dr. Cohn! “
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naučte se výkonné strategie důvěry v golfu!

Děláte během rutiny předvolby nějaký typ „nákladných“ chyb mentálních her?

Podívejte se na: 6 „nákladných“ chyb, které golfisté dělají s jejich rutinou Preshot

Stáhněte si naši zprávu o důvěře golfu!

Zde objevíte nejlepší metody mentálních her, které vaše předvolba musí zahrnout, 6 metod, které se vaše mentální rutina rozpadá, proč je nerozhodnost vaším nejhorším soupeřem v golfu a další!

6 „nákladných“ chyb, které golfisté dělají se svou preshotskou rutinou

Co říkají klienti?

“Dr. Cohn, moje golfová hra se zlepšila vzhledem k tomu, že jsem velmi poprvé dorazil na Peaksports.com! Poskytli jste mi jen dostatečné informace, abych mohl okamžitě vylepšit! Poté bylo jednoduché, že jsem skončil jako předplatitel PeakSports! Poděkujte vám za to, že jste mi pomohli vylepšit svou hru i potěšení – dokonce i přes noc! Jsi ideální! “
~ Randall Estes

Zvyšte svou sebeúctu a také se zaměřte na profesionální koučování mentálních her!

Patrick Cohn vám může pomoci zbavit se svých mentálních herních problémů s osobním koučováním.

Můžete spolupracovat se samotným Dr. Patrickem Cohnem v Orlandu na Floridě nebo pomocí Skype, Facetime nebo telefonu. Telefonní zavolejte nám na to, že jste na 888-742-7225, nebo se s námi spojte za mnohem více informací o různých koučovacích programech, které nabízíme!

Co říkají naši účastníci?
“PÁNI!!! Jaký týden jsem měl. Dokázal jsem to udělat s důvěrou, která umožnila mému stylu vyzařovat – ne mnohem více vstupovat do arény a udržet tento vzhled nebo pocit jelena v světlometech “. Když jsem vystupoval, přestal jsem se vyhodnotit, stejně jako jsem opravdu opustil arénu poté, co se moje vzory cítily, jako bych zažil hodně zábavy. moc děkuji. “
~ Julia Dreyer, jezdecká národní šampionka

Leave a Reply

Your email address will not be published.