Norwich City FC představuje nový program partnerství v sousedství pro regionální společnosti

Norwich City oslavuje svůj návrat do Premier League a zavádí novou platformu pro partnerství v sousedství pro regionální podniky spolu s jedenácti sportovními médii.

Smlouva uvidí jedenáct sportovních médií, předního britského poskytovatele služeb v oblasti sousedství a technologii interakce fanoušků, spolupracuje Feyenoord Dres s Norwich City, aby nabídl nové šance pro značky Norfolk k dosažení velkého fanbase klubu.

Jedenáct odborné znalosti v oblasti zásilky a provádění sousedních partnerství využívá několik klubů Premier League, které nabízí regionálním společnostem po celé Velké Británii s end-to-end reklamní službou, kterou je základem formálního spojení s jejich regionálním fotbalovým klubem.

Závazek fotbalových klubů k podpoře sousedství a interakce byl za posledních dvanáct měsíců mnohem převládající než kdykoli předtím, přičemž kluby postupně investovaly do sousedství kolem nich. Norwich City je v popředí tohoto pohybu a doufá, že bude i nadále vybavit čtvrť regionální společnosti v Norfolku svým novým programem partnerství v sousedství.

Ben Tunnell, vedoucí průmyslového rozvoje, Norwich City FC
Společenské partnerství poskytne podnikání v celém regionu šanci propagovat svou značku na vysoce efektu střední úrovně LED obrazovky po celé Carrow Road, jakož i prostřednictvím řady dalších digitálních platforem vyvinutých pro dosažení fanoušků v každé fázi zápasu.

Komunitní partneři budou také fungovat na oceněném stadionu jedenácti a na kanálech STATZONE, které využívají geniální živý, stativský materiál vyvinutý k zapojení fanoušků po celý zápas.

Ben Tunnell, vedoucí komerčního, Norwich City FC, komentoval:

Podpora, kterou klub přijímá od sousedství regionální společnosti, je důležitá pro nepřetržitý úspěch klubu, a to jak i mimo hřiště. Ve snaze vytvořit mnohem větší šance na regionální společnosti zarovnat své značky s klubem, představili jsme náš nový partnerský balíček sousedství.

Úroveň partnerství bude zpracována jedenácti sportovními médii, kteří také pohánějí velkou část fanoušků zapojených inovací na Carrow Road. Jedenáct sportovních médií je již dlouho profesionály ve svém oboru a také pomohou přivést partnera sousedství poskytujícím společnostem po celé Norfolku i Norwichi.

Aktivace značky značky Norwich City
Jedenáct sportovních médií, Matt Cairns, komentoval:

Program partnerského partnera, který jsme založili s Norwich City, je jedním z nejrozsáhlejších anglického fotbalu. Zaměřujeme se na to, abychom poskytovali sousedství regionální společnosti platformu pro propojení i na spolupráci a poskytovali sousedským partnerům schopnost poskytnout své poselství většímu sousedství Norwich City FC prostřednictvím několika kanálů, a to jak na stadionu.

Hodnota je jádrem našeho sousedského partnera, který se snažíme poskytnout integrací síly platforem pro interakce fanoušků na stadionu s extrémně poutavým obsahem sociálních sítí a také špičkové firemní akce, které společně nabízejí skutečný růst platforma pro regionální podniky.

Smlouva také uvidí, že jedenáct sportovních médií skončilo oficiálním sponzorem rukávu týmu PL2 Norwich City FC, což je partnerství, které Matt Cairns opravdu doufá, že bude poskytovat podporu mladým hráčům v klubu, jak doporučil: Jak doporučil:

Přestože jsme nadšeni tím, Everton FC Dres že pomáháme regionálním společnostem vzkvétat se sportem, je pro nás rovněž skutečně důležité, že jsme schopni podpořit pokrok mladých dovedností v Norwich City, protože oba jsou skutečně základními prvky při pomoci klubu rozvíjet udržitelnou budoucnost.

Norwich City FC a jedenáct sportovních médií představí program sousedství partner před sezónou 2021/22. Společnosti, které přemýšlejí o objevování mnohem více, by měly jít na www.eleven.tv.

ALSD Worldwide nabízí celoroční poznatky a základní poznatky o zvyšování příjmů s novými sestavy, rekonstrukce, rozšíření služeb, prémiové sezení, pohostinnost, F&B, inovace a znovuotevření, Urawa Red Diamonds Dres přestavba a zotavení. Pro mnoho dalších informací klikněte na banner níže…

Příští vydání ALSD Worldwide drží fotbalový klub Liverpool 6.-7. Září a také bude fungovat na výstavě na vysoké úrovni, výstavu i síťové akce, kromě technických výletů Anfielda, Evertonova Goodison Park a také M&S Bank Arena v areálu ACCL.

#AlsDinetional – Evropská vedoucí akce pro sektor prémiového sektoru sektoru a sportovní pohostinství
#Alsd – vedení prémiového sedacího průmyslu za posledních 30 let
#SportsvenueBiz
#SportsvenueBusiness – vedoucí platforma pro průmyslové zprávy, pohledy a vývoj

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.