Las Vegas vstoupí do pátrání, aby přivedl A do města

vývojáře v Las Vegas, který vlastní Oakland Athletics ‘Triple-A affiliate a ballpark, ve kterém hrají, říká, že by nabídl týmu zdarma v Summerlin, těsně mimo Pruh Las Vegas, pokud se A chtějí přesunout do města a postavit nový ballpark.

Howard Hughes Corp. řekl v neděli v Las Vegas Review-Journal nabídky s Peterem Rileym, senior viceprezidentem a generálním poradcem společnosti Hughes Corp., a řekl: „Vím, že dostávají tvrdý prodej od různých lidí na pásu Vlastní půdu, kterou chtějí, aby si Tigres UANL Dres koupili A. Můžeme darovat půdu. To by nám dalo velkou nohu, kdyby se rozhodli (přemístit). “

A’s již poskytly nabídku pro nějakou půdu v oblasti Las Vegas, která by mohla být místem nového ballparku, prezident Oakland Athletics Dave Kaval řekl v pátek v recenzi a zároveň zjistil, zda by to mohlo dát dohromady dohromady dohoda s městem Real Madrid Dres Oakland zůstat v Kalifornii.

Atletika má povolení MLB k prozkoumání přemístění a vynulovala se na Las Vegas jako alternativu pro Oakland, kde by franšíza chtěla mít rozvojovou oblast smíšeného využití v okolí Howard Terminal. Tato práce stále Tottenham Hotspur Dres prochází vládními kroky na úrovni města i kraje. Pronájem atletiky s Oaklandem končí v roce 2024.

“Jakmile bude rozhodnuto, že určitě přijdou do Las Vegas, myslím, že pak uvidíte, že domino začnou padat,” řekla Riley pro recenzi-Journal. “Jakmile se rozhodnou, a pokud mají opravdu zájem o Summerlin, pak bychom si s nimi posadili a zjistili, zda by se dala dohoda.”

Riley také řekla novinám, že pokud se A přesune do Las Vegas a potřebuje dočasné místo ke hře, zatímco je postaven nový stadion, Las Vegas Ballpark by byl potenciálním hostitelem. Stadion byl otevřen v roce 2019 a sedí 10 000 s téměř dvěma desítkami apartmánových oblastí plus outfield bazén a travní sezení pro fanoušky.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.