Národní vládní orgány rebrands jako americké lyžařské a snowboard

Americké lyžařské a sdružení snowboardů odhalily rebrand jako americký lyžařský a snowboard. Kromě svého nového názvu vydal národní vládní orgán nové logo.

Přemístění konsoliduje jméno organizace kromě log svých tří národních týmů – amerického lyžařského týmu, amerického snowboardingu a amerického Freeskiingu. Tři hvězdy v novém logu, které se objevují na hoře, jsou vyvinuty tak, aby představovaly tři olympijské medaile nabízené na pódiu pro nejlepší finišery v závodě.

“S neustálým vývojem našich sportů bylo pro nás nezbytné mít typickou značku, která skutečně reprezentovala, kdo jsme jako organizace, a také to, co se snažíme dosáhnout napříč všemi našimi různými sportovními programy i týmy,” Uvedl Tiger Shaw, prezident Ski & Snowboardu v USA a generálním ředitelem. „Značka amerických lyžařských a snowboardů ztělesňuje naše základní hodnoty a také sjednocuje celou naši organizaci a podporuje nadšení pro naše sporty Celta de Vigo Dres na všech úrovních. Single, proslulý Mark nás poháněl dopředu, když budeme i Fluminense Dres nadále růst našich sportů a také se zaměřujeme na atletickou dokonalost. “

Rebrand byl výsledkem dvouletého zaměstnání, které vedl nike senior taktický poradce Jeanne Jackson, spolupracoval s vedoucími trhu, mezi něž patřila hlavní policista pro olympijský výbor pro olympijský výbor USA Lisu Bairdovou a mnoho dalších. Sportovci i zúčastněné strany také nabízeli vstup prostřednictvím průzkumů a rozhovorů.

„Sjednocení značek s lyžařskými a snowboardy v USA přinese organizaci vylepšenou výdrž i prodejnost,“ uvedl Jackson. „Jako matka se dvěma mladými lidmi, kteří AS Monaco Dres se zúčastnili amerických lyžařských a snowboardových programů, je ctí hrát funkci při utváření značky, která představuje nadšení, které jsme všichni sdíleli pro lyžování a snowboarding – od našich olympioniků k našim členům jako stejně jako mladí sportovci. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.