Barcelona nabízí renomované práva na pojmenování stadionu Camp Nou Stadium na Spotify

Jedním z mnoha známých fotbalových týmů na světě rebrandingoval svůj historický stadion a také nabídl pojmenovací práva poprvé, když Barcelona odhalila nové partnerství s Spotify. , potvrzující měsíční zvěsti.

Podmínky nabídky nebyly zveřejněny. Předběžné zprávy minulý měsíc navázaly sponzorství při zhruba 307,7 milionu USD. Logo Spotify se objeví na přední straně triček v Barceloně i ženských týmových triček pro další čtyři sezóny kromě tréninkových triček pro příští tři sezóny. Spotify a FC Barcelona budou spolupracovat na „vytvoření šancí na renomované tričko, které skončilo jako oblast, Atalanta BC Dres která může oslavovat také umělce z celého světa“.

Smlouva o pojmenovacích právech stadionu začíná v červenci 2022 a bude pokračovat v přestavbě webu Camp Nou, která byla otevřena v roce 1957 a také nejvýznamnějším evropským stadionem se schopností 99 354. Nový Camp Nou bude mít mimo jiné zatahovací střešní systém pokryté solární panely.

Plány klubu na renovaci komplexu byly povoleny o osm let zpět, ale došlo k pravidelným Mistrovství světa ve fotbale Dres problémům, včetně nákladů na 1,6 Ghanská fotbalová reprezentace Dres miliardy USD – přesně stejnou částku jako přibližná finanční závazek, kterou má přítomný klub.

„Toto partnerství nám umožní i nadále přivádět klub lépe svým fanouškům a také je cítit, ještě více, součást domácnosti Barça s odlišnými zkušenostmi, integrovat dvě činnosti, jako je domácí zábava, jakož i fotbal, což umožňuje to, což umožňuje. Pro nás, abychom se spojili s novým publikem po celém světě, “řekla prezidentka Barcelony Joan LaPorta. „Rovněž jsme začali, a to je také spojení, se kterým jsme i nadále podnikli kroky dopředu, a také prokazuje, když opět důmyslný charakter a neustálá procházka excelence, která rozlišuje Barça a také učinil z toho zřetelný klub na světě. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.