Sezóna mísy byla připravena na cokoli

již to byl podzim na horské dráze pro jakýkoli typ organizace, která sestavuje hru na vysokou školu fotbalové misky nebo cíl, který ji drží.

V létě i brzy na podzim existovaly obavy, že podzimní sezóna bude špatně zmenšena kvůli pandemii Coronavirus a také by to způsobilo, že by se spousta misích nedržela. Během několika týdnů byl každý seminář Football Bowl Subdivision zpět v akci a organizace vydechly úlevou. Jak však sezóna pokračovala, s více než 100 hrami zrušeno od vypuknutí v rámci programů, sama miscová sezóna se opět vypořádá s nestabilním časem.

Zrušení ESPN Events of the Las Vegas Bowl ve středu znamenalo 10. hru, která byla vymazána z rozvrhu postseason. Přišlo to den poté, co Sun Bowl, která se každoročně hrála, vzhledem k tomu, že jeho inaugurační hra v roce 1935, odhalila, že bude zrušena. Přestože se normálně nevěřila jako jedna z největších misíčních her sezóny, El Paso Showcase je jednou z nejvíce historických-Sun Bowl je druhou nejdelší po sobě hrátou hrou na misku, pouze za zvýšenou miskou.

[Sportstravel podcast: Sport Club Internacional Dres Co lze očekávat od sezóny misí do roku 2020]
“Věřím, že tato sezóna je však cokoli pravidelného,” uvedl výkonný ředitel Fiesta Bowl Mike Nealy během webináře pořádaného Fórem LEAD1 v úterý. “Děláme to, co můžeme, stejně jako nemůžeme zvládnout, co se stane, ale snažíme se zůstat co nejvíce typičtější a také plánovat naše hry tak typické, jak jen může být.”

Nealy se připojil k „Co se stane na letošní sezóně College Football Bowl?“ Prezidentem ozbrojených sil Bowl a výkonný ředitel Steve Beck, výkonný ředitel sezony Bowl Nick Carparelli a moderátor Mark Alnutt, ředitel atletiky na University of Buffalo.

“Snažíme se zůstat s těmito časy všestranní a reagovat na různé situace,” uvedl Beck, jehož mísa nebude mít fanoušky v této sezóně od regionálních i specifikací pokynů. “Stále se těšíme na to, že bude mít hru, i když bude strana událostí metoda dole.”

[Takže, co se stane na miscové sezóně College Football?]
Události jsou jednou z věcí, které způsobují, že cíl mísy vydrží, když Srbská fotbalová reprezentace Dres týmy a jejich příslušné fanouškovské základny navštíví. V letošním roce by však to, co by bylo za týden aktivit, bude místo toho jen pár drobných věcí, které by byly pro zúčastněné týmy, stejně jako v rámci přísných zdravotních a wellness protokolů. Protože z toho některé misky pracují na vytvoření nových metod, aby byla událost pozoruhodná: Beck poukázal na to, že mísa ozbrojených sil může jako možnost vytvořit soutěž eSports mezi týmy.

“Využíváme se k tomu, abychom měli velké nabídky pohostinnosti a také jsme tam ideální s týmy,” řekla Nealy. “Bude to těžké.” Tyto žluté bundy nebudou moci být kolem. Pokusíme se, aby se z něj stala událost mísy co nejvíce s velkým množstvím omezení. “

Dokonce i hoopla obklopující oznámení o míse bude letos upravena. Vzhledem k tomu, že spousta konferencí stoupá s 19. prosincem s rutinními sezónami kromě mistrovství seminářů, Carparelli uvedla, že spousta her před Christmas Bowl vybere na začátku prosince s oznámení o postojích po Christmas, která se neobjeví až do prosince 20. Ještě jedna změna: Pro tým, který má být způsobilý, žádné minimum šesti výherních, rozhodnutí, které Carparelli ocenil.

“To, že se o to nemusíme zabývat, stejně jako se zaměřujeme na místo toho, abychom poskytovali další šanci pro tyto týmy, je jedním z mnohem lepších rozhodnutí, která jsme učinili,” řekl a později dodal: “V tomto roce to dává smysl Tam, kde nikdo neměl také spoustu šancí Schalke 04 Dres na hraní i praxi, mohou mít některé instituce až pět her, bez ohledu na to, kde je hra, je to vítaná příležitost. Pokud jde o flexibilní, věřím, že musíte vyhodit normy z okna a být na cokoli připraveni. Viděl jsem, že UCLA a Cal se rozhodl hrát si navzájem ve čtvrtek hrát v neděli, když nebyli uspořádáni, aby hráli celý rok, (takže) věřím, že je v tomto bodě možné cokoli. “

Bowl Games Cross Fingers

Jedním z problémů, na kterém bude muset jakýkoli typ hry misky překročit prsty, je, když jsou vybírány týmy, že mezi očekávanými účastníky neexistují žádná ohniska. Zatímco Beck uvedl, že mísa ozbrojených sil uvedla, že proces výběru „letos bude trochu odlišný; Pravděpodobně se podíváme na rukovinné týmy, “dodala Nealy,„ Jakmile se stane (výběr mísy), hrajeme jen nebezpečnou hru, stejně jako doufáme, že týmy i konference dělají, co mohou, aby si udrželi své hráče bezpečný.”

“Jakmile se stane (výběr mísy), hrajeme jen nebezpečnou hru, stejně jako doufáme, že týmy i konference dělají, co mohou, aby udrželi své hráče v bezpečí.”
Mike Nealy, Fiesta Bowl

Dopady omezenéhonull

Leave a Reply

Your email address will not be published.