Jak se dostat do zóny pro krasobruslaře

mentální přípravu, abyste se dostali do zóny

„V zóně“ je termín, který vysvětluje, že si nemůže nechat ujít pocit.

Obrácové bruslaře v zóně mají pocit, že mohou neustále přibíjet své rutiny Jihokorejská fotbalová reprezentace Dres a také přidržet své přistání.

Bohužel, spousta bruslařů je strach a také úzkostně, když berou led.

Mladý krasobruslař, když se otevřela o svých zkušenostech na ledě …

Rád si užívá metodu starších žen. Sleduje, jak dělají své skoky bez námahy i bezchybně. Zdá se, že se na ledu tolik baví. Poté zkoumá své rutiny …

Ona je nervózní ještě před zahájením svého programu. Psychologicky vidí, jak se během svého programu několikrát padá.

Věří, že naposledy bruslila, což se ukázalo být katastrofální. Cítí na ni oči diváků, jak si nepamatuje, natož se zaměřit na její rutinu.

Jak se může krasobruslař dostat do zóny?
Podívejme se přesně na to, jak se elitní sportovec z jednoho dalšího sportu dostane do zóny – principy jsou pro bruslaře přesně stejné.

Golden Specifikuje Warrior Point Guard, Klay Thompson, nedávno měl rekordní představení, kde za 29 minut získal 60 bodů za 46 doteků. To je 1,36 bodů na dotek. To je určitě v zóně!

Thompson mluvil přesně o tom, jak se během hry cítil.

Thompson: „Zjevně jsem se cítil skvěle. Byla to zábava. Byl jsem ve vynikajícím rytmu. Z velké části jsem pořídil všechny skvělé výstřely … Brighton & Hove Albion FC Dres byla to zábavná noc, abych řekl nejméně. “

To, co je mnohem užitečnější související s přesně tím, jak se dostat do zóny, je to, co Thompson neřekl.

Thompson nemluvil o vylepšené mechanice nebo tvorbě historie, ani se nestaral o jeho 19 zmeškaných výstřelů … byl v tuto chvíli ponořen a užíval si hraní hry.

Thompson bojoval s jeho mrtvicí dříve v sezóně; Nadměrně promyslel jeho výstřel a soustředil se na pouhé hraní. Thompson se rozhodl, že potřebuje úpravu svého myšlení, pokud měl dělat optimálně konzistentně.

Thompson: „Drží se toho a není to odrazováno. Pochopil jsem, že budu mít skvělý rok, pokud budu hrát každou noc obtížně. Je to tak jednoduché. Nic, co jsem opravdu nezměnil. Udržoval jsem svou přesně stejnou rutinu. Jen věřím, že jsem nechal pár zmeškaných výstřelů, aby se ke mně dostali. Stejně jako jsem si uvědomil, že jsem také skvělý. “

Zóna je o „nyní“. Zóna je přítomná.

Minulost je mimo zónu … kde vyděsíte chyby, předchozí pády, váš soupeř, který v předchozí soutěži skóroval vyšší než vy, špatný týden praxe atd.

Budoucnost je také mimo zónu … vaše prospektivní hodnocení, vaše skóre, přesně to, jak ostatní mohou posoudit váš výkon nebo obavy z toho, že se nestaví.

Dostat se do zóny je otázkou ponoření do okamžiku … užívat si toho, co děláte, a také se zaměřit na svou mentální choreografii během rutiny.

Dostat se do zóny je otázkou dostat se do vaší bubliny na ledě a věřit tomu, co jste praktikovali.

Zkuste tento nápad dostat do své zóny výkonu:
Zaměřte se ven – Když ustupujete do hlavy a zaměřte se na nepříznivé výsledky, nejenže přehráváte neproduktivní mentální obrázky, ale zkompustujete účinek těchto obrázků se silnými nepříznivými emocemi.

Zaměřením ven se můžete dostat z vlastní hlavy i z vlastní cesty. Mějte dopad na usazování a pokojné duševní nepříznivé chatování, které narušuje váš výkon.

Je na čase, abyste se domnívali, že chápete, že můžete … dostat se do SC Braga Dres zóny!

Naučte se zde všechny mé triky pro nezastavitelnou důvěru!

Objevte mentální metody pro výkon výšky!

Vy (nebo váš sportovec) můžete být nejzkušenějším krasobruslařem a také trénujte tvrději nebo déle než kterýkoli jiný, ale pokud nemůžete vzít výkon metody do konkurence, prostě se nedostanete do svého skutečného potenciálního bruslení.

Naučte se 8 nejlepších lekcí mentálních her, abyste zvýšili zaměření, klid a důvěru!

Pozitivní krasobruslař: Metody mentální hry pro výkon výšky

Objevte osvědčené triky mentálních her, které nezastavitelné důvěry v metodu a konkurenci.

Obrácové bruslaře: Získejte mentální výhodu tím, že přesně objevíte, jak převzít správu vaší důvěry, psychologicky se připravit na konkurenci a také s klidem pod tlakem.

Trenéři: Zlepšete důvěru vaší krasobruslaře využívající jednoduché a osvědčené mentální strategie.

Rodiče: Pomozte zlepšit výkon vašeho sportovce. Nedovolte, aby je jejich mysl zadržovala žádný typ déle.

Mentální trenéři: Objevte osvědčený systém, který pomáhá vašim sportovcům zlepšit mentální houževnatost.

Pozitivní krasobruslař: Metody mentální hry pro výkon výšky

Co říkají klienti duševního koučování?
“Je velmi zaměřená a velmi sebevědomá”
“Ashley mě chtěla pochopit, že na ni dala velmi dobře.”null

Leave a Reply

Your email address will not be published.