Psi, které milujeme: 2019 Zkušenosti vítězové soutěže Canine

uspokojí psy, které nás udržují na stezce.

Téměř deset let pořádá Vermont Sports každoroční zážitek z psí soutěže. V průběhu let jsme měli různé úrovně cen i účast. Letos zatmělo všechny ostatní: dostali jsme mnohem více než 300 příspěvků-fotosů a příběhů o vašich psech-a mnohem více než 2 500 hlasů o semifinálech, když jsme SC Braga Dres je publikovali na sociálních médiích. Protože naše průzkumy naznačují, že 70 procent našich návštěvníků vlastních psů, nejsme překvapeni.

Letos jsme měli docela úžasnou cenu: Topnotch Resort i Spa, Swank Health Spa a také psí do Lodge ve Stowe, CF Monterrey Dres poskytly dvou noční pobyt se snídaní a psí masáž jako velká cena jako velká cena . Naše dlouhodobé partnerské úložné zařízení pro domácí mazlíčky v Burlingtonu také poskytlo ceny pro všechny vítěze klasifikace.

Nebylo to jednoduché výběr semifinalistů z tak četných úžasných vchodů (a pokud jste se letos nevybrali, motivujeme vás k tomu, abyste se příští rok podrobili. Zkušenosti a také se vypořádat se Gremio Dres záběry), stejně jako pak jste, naši čtenáři, hlasovali o možnosti čtenářů na sociálních médiích.

Nejedná se však jen o soutěž o popularitu. Nejvyšší rozhodnutí učinili naši editoři i umělecký ředitel a také zde ukážeme pět nejlepších finalistů. Někdy možnost čtenářů i šampiona rysy, v jiných situacích jsme vybrali výstřel, o kterém jsme se domnívali, že je silnější. Bez ohledu na to, kdokoli, kdo tráví čas se psy, který zde vystupuje, je vítězem.

A vítězové jsou…
Nejlepší akční výstřel

Nejlepší zážitek psí výstřel

Nejlepší řešení s výstřelem

Nejlepší přítel zastřelil

Nejlepší příběh

Hlavní titulek obrázku: Náš obecný šampion Grand Prize (a obal) je Justin a také dva pohraniční kolizace Carrie Pilla na výletu na horských kolech v Slate Valley Tracks v Poultney. Vydejte se na klasifikaci „nejlepšího přítele Shot“, abyste mnohem více o scéně a jejich štěňatech Rockstar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.