ASM Global expanduje do singapurského regionálního centrály

ASM Global zvyšuje svou stopu v asijsko -tichomořském regionu oznámením nového regionálního sídla v Singapuru s plány na růst svých celkových operací v regionu.

ASM Global Singapur bude mít společný vedoucí tým výkonného viceprezidenta Paul Sergeant, OBE, třicetiletého vedoucího průmyslu v oblasti řízení, který je s ASM Global tři roky a Ed Sanderson jako výkonný viceprezident pro rozvoj místa konání, což zajišťuje porozumění z Asie Business Environment, s 20 lety komerčních a provozních zkušeností v místech a zařízeních po celé Asii, naposledy s populárním. Očekává se, že se tito dva budou do konce roku převzít své role v Singapuru.

“Věříme, že tato část světa je Australská fotbalová reprezentace Dres připravena na fázi robustního růstu a investujeme do personálu a plánujeme zajistit, PSV Eindhoven Dres abychom byli v popředí významné růstové křivky,” Global generální ředitel ASM a prezident Ron Bonsion řekl.

ASM Global APAC předseda a generální ředitel Harvey Lister citoval sportovní park Kai Tak, považován za nejdůležitější sportovní infrastrukturu v Hongkongu; Nedávno odhalila výstava a kongresové středisko Shenzhen World a šest budoucích arén, které ASM Global v regionu řídí jako příklady obrovského potenciálu oblasti.

“Jedná se o vzrušující vývoj a posílení důležitosti tohoto regionu pro naši organizaci a rozšíření našich regionálně založených obchodních aktivit,” řekl Lister. “Mít naše globální profesionály ASM Global APAC, jako jsou Paul a Ed na zemi, přinese do našich Arsenal FC Dres operací spoustu místních znalostí a zkušeností.”

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.