Bears představí novou aplikaci Edgbaston před kampaní Blast

, přičemž sezóna vitality 2020 začíná tento pátek 28. srpna, stadion Edgbaston zavedl zbrusu novou mobilní aplikaci, aby ještě jednodušší dodržovat medvědy z domu na tabletu stejně jako chytré telefony.

Nová aplikace Edgbaston, která je k dispozici ke stažení pro úplně zdarma na iOS, stejně jako Android, Wolverhampton Wanderers Dres způsobuje, že pro fanoušky je ještě jednodušší dodržovat Bears Vitality Blast Fortunes s novými online streamováním denního dne, s kvízy, průzkumy veřejného mínění a další interaktivní funkce, které jsou vyvinuty pro zlepšení obhájce.

Aplikace byla vyvinuta hlavně pro zlepšení zážitku z zápasu, kdy se místo Birminghamu bezpečně hodí k návratu diváků. To zahrnuje vestavěné mobilní vstupenky, schopnost nakupovat jídlo a pití z vašeho sedadla a také interaktivní průvodce umístěním.

Chris Airey, vedoucí reklamy a značky ve Warwickshire CCC, řekl:

Chceme nabídnout extrémně nejlepší zážitek pro každého, kdo se týká Edgbastonu, a také nová aplikace byla vyvinuta, která pomáhá našim hostům maximalizovat jejich den.

Přestože jsme původně uspořádali, abychom představili začátkem tohoto roku před naším hlavním programem zápasů, revidovaný program zápasů, které se hrají za zavřenými dveřmi, nám umožnil investovat mnohem více času do zřízení aplikace na podporu fanoušků, kteří dodržují Bears doma.

Stále doufáme, že vejde diváky na den Vitality Blast Finals Day v Edgbastonu 3. října a aplikace by mohla hrát významnou roli při podpoře našich operací v den zápasu, pokud k tomu může dojít, s výhodami mobilních vstupenek, jakož i při objednávce jídla i jako také jako jídlo, stejně Nápoje nabízející jednoduchost Australská fotbalová reprezentace Dres a vyšší důvěru všem, kteří se účastní.

Aplikace, která byla založena společností Realife Tech, je integrována s nedávno zavedeným webem EdgBaston.com, který nabízí nejnovější zprávy a informace od Warwickshire CCC, Birmingham Bears, hlavní zápasový program v místě konání a také Edgbaston Charity nadace.

#Cricket #EDGBASTON #Youbears #fanexperience #SportsBiz #SportStech

Edice ALSD na celém světě ALSD 2020 – přední evropská akce pro prémiový sektor pohostinství v oblasti sedadla a sportu, zaměřené na posílení příjmů prostřednictvím nových sestav, renovace, rozšíření a technologie služeb – bude hybridní záležitostí, přičemž fyzická akce bude konat v Premier League, která se bude konat v Premier League Champions, Liverpool FC’s Anfield Stadium, 12.-13. října, aby byl virtualizován, aby zaručil, že nikdo nevynechá!

ALSD Worldwide 2020 bude hybridní událostí představující seminář na vysoké úrovni, který bude streamován, výstavní sál (fyzický a virtuální), zákulisní výlety Anfield, Goodison Park a M&S Bank Arena (Physical & Virtual) , kromě různých síťových událostí (fyzických a virtuálních), zajištění optimalizovaných šancí na sdílení znalostí, sítě i podnikání, ať už osobně nebo prakticky.

#AlsDiNational – Evropská vedoucí akce pro sektor prémiového sektoru a sportovní pohostinství

#Alsd – Vedení Íránská fotbalová reprezentace Dres prémiového průmyslu za posledních 30 let

#SportsvenueBiz

#SportsvenueBusiness – vedoucí platforma pro průmyslové zprávy, pohledy a vývoj

Sdílejte tento článek

Leave a Reply

Your email address will not be published.