Využití dopadu testování

Ne všechny metody revize jsou stejné. Ve skutečnosti jsou některé fantastické a některé se také prokázaly, že mají extrémně bitový dopad. Naštěstí desetiletí i desetiletí výzkumné Íránská fotbalová reprezentace Dres studie oddělily pšenici od plev.

Který je nejúčinnější? Krok napřed „Vyhledávací praxe“.

Workshop metody vyhledávání knih

Co je to vyhledávací praxe?

Získání praxe, někdy označované jako „testovací efekt“, je jakýkoli typ činnosti, která vás nutí k tomu, abyste na otázku předložili odpověď. Může mít mnoho forem, ať už jde o papíry, kvízy, několik možných testů nebo dokonce něco tak jednoduchého, jako je revizní partner, který vás klade otázku. Bylo prokázáno, že pomáhá účastníkům zvyšovat udržení a také vyvolávat (a následně výkon zkoumání).

Výuka vyhledávací praxe

Nedávná výzkumná studie zjistila, že metoda vyhledávání pomáhá nejen, ale je to dovednost, kterou lze studentům jasně naučit. V experimentu je účastníci, kteří měli krátký program, je mentorují o výhodách metody vyhledávání a přesně o tom, jak to efektivně překonat účastníky, kteří využívali metodu vyhledávání, neměli však pokyny k tomu, jak to přesně udělat.

Jak přesně tedy pomáhá metoda vyhledávání?

Již dříve jsme psali o tom, jak mohou revizi provést minulé papíry (viz náš blog „Good V Chudí Revisers“ a „5 metod pro maximalizaci revize“). To, co jsme neudělali (dosud), je přesně zdůrazňuje, jak metoda vyhledávání pomáhá pomoci učení:

Vylepšená paměť, retence i vyvolání – jedno z největších i nejúplnějších hodnocení metod revize zjistilo, že účastníci, kteří se účastnili praktických testů, mají SL Benfica Dres na paměti více informací déle. Vědci skutečně specifikují, že jejich „výsledky odhalují, že testy metod jsou užitečnější pro objevování než repudingové a všechny ostatní porovnávací podmínky“. Podobné zjištění byly rovněž objeveny v „Co dělá Fantastic Mentor Report“, která určuje, že „musí vytvořit odpověď nebo postup, nebo musel získat informace – i když nejsou k dispozici žádné komentáře – vede k mnohem lepšímu dlouhodobému stažení než jen studium“ .

Více důvěry, méně nervů – nedávná výzkumná studie o síle testovacího dopadu zjistila, že 92% stážistů, kteří zkoumali využití této strategie znepokojující jejich nadcházející zkoušky. Za předpokladu, že mnoho účastníků hlásí, že se cítí zdůrazněni o jejich zkouškách, jedná se o extrémně účinnou strategii revize, protože zvyšuje paměť a snižuje nervy.

Vylepšená paměť během stresových okolností – také mnoho stresu může snížit paměť a bránit zaměření. Naštěstí může testovací dopad pomoci bitvy. Výzkumná studie ukázala, že „účastníci, kteří objevili repusty, prokázali typické poškození paměti související s stresem, zatímco ti, kteří objevili metodu vyhledávání, byli imunní vůči škodlivým dopadům stresu“. Testování se nejen zvyšuje vaši paměť, ale tento dopad je zvětšen v době úzkosti.

Pomáhá vám určit, co děláte, stejně jako nerozumíte – jednou z fantastických věcí o dopadu na testování je to, že poskytuje konkrétní i konkrétní informace o tom, co stážisté dělají a nevědí. To může fungovat jako odrazový můstek pro budoucí revizi. Jasně ukázáním, kde jsou prostory porozumění, lze zacílit budoucí revizi a proto efektivnější.

Je to silnější, než věříte – co je skutečně fascinující, je to, že testovací dopad bude pravděpodobně silnější, než si myslí stážisté. Výsledky z výzkumné studie (níže) naznačují, že navzdory zlepšení schopnosti vyvolat více informací (ve srovnání s několika re-čteními výzkumných studijních sezení), stážisté nevěřili, že by jim to tolik pomohlo. To Kanadská fotbalová reprezentace Dres může znamenat, že to může být trochu bitva do kopce, aby přesvědčila stážisty o hodnotě provádění kvízů, testů i minulých paperů, ale ten, který je nakonec přinese mnohem lepší výsledky.

Jak nejlepší využít testovací efekt

Metaanalýza (která je sbírkou velkého množství studií na jedno téma, v této situaci o vyhledávací praxi) nedávno poskytla několik užitečných tipů a doporučení, kdy testovací efekt může fungovat nejlépe. Zjistili, že:

Největší účinek byl objeven v matematice

Testovací dopad je jeho největší, když jsou komentáře poskytnuty po testu

Funguje pro různé druhy testů = několik možností, kvízy, kartičky a eseje dobře fungují, i když některá jiná výzkumná studie zjistila, že „studenti, kteří absolvovali test metody krátké reakce Závěrečný test, bez ohledu na to, zda byl závěrečný test krátkou odpovědí nebo několik možností “

Pomáhá všem druhům stážistů – bez ohledu na věk, pohlavínull

Leave a Reply

Your email address will not be published.