Plánované rekonstrukce renovace Fan Louisville Slugger

a nové býky patří mezi rekonstrukce plánované pro domov Triple-A Louisville Bats, které se budou konat po dobu dvou let.

Renovace by byla Anglická fotbalová reprezentace Dres součástí širší dohody v rámci nájemní SC Braga Dres smlouvy, která by prodlužovala pobyt netopýrů v Louisville Slugger Field v sezóně 2038, plus další pětiletou možnost prodloužení nájemní smlouvy na 2043. Podle smlouvy Netopýři zaplatí přibližně 14 milionů dolarů za používání zařízení na příštích 20 let, přičemž město Louisville poskytuje kapitálové prostředky 8 milionů dolarů na zlepšení Ballpark.

Plány napracované místní architektonickou firmou Carman zahrnují odstranění čtyř částí pevného sezení na pravé linii pole a převod na oblast berm s dalšími tribunami pravého pole zbouraných pro nový pavilon. Bullpens pro oba týmy by se také přesunuli Senegalská fotbalová reprezentace Dres za zdi v outfieldu z jejich současných míst podél outfieldu. Expanze do oblasti parkoviště by umožnilo místa konání mít novou dětskou oblast spolu s celkovou novou koncesítní a barovou oblastí, stínovými strukturami a různými vylepšeními lobby a apartmá.

Domov nejvyšší přidružené společnosti Cincinnati Reds je pozoruhodný tím, že na místě má bývalý vlak s výhledem na centrum Louisville v Kentucky, viditelný na stadionu. Ballpark byl otevřen v roce 2000 a má kapacitu 13 131 pro baseball. Když hostil fotbalový klub USL Louisville City FC, kapacita byla zmenšena na necelých 8 000; Tým dokončil hraní v Louisville Slugger Field v roce 2019 a v roce 2020 plánuje přejít na svůj vlastní stadion.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tisk
LinkedIn
Reddit
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.